Autodoprava MAKREL s.r.o.

 „O Nás“

Vítejte v naší společnosti specializující se na GPS hlídání vašeho nákladu a rychlé online dispečink služby. Jsme tady proto, abychom zajistili bezpečnost a spolehlivost vašich zásilek v rámci celé EU. S naším expedičním týmem zkušených řidičů vám přinášíme expresní doručení s individuálním přístupem a možností pojištění vaší zásilky. S námi je váš náklad v bezpečí!

 „GPS Sledování Nákladu“

Nabízíme inovativní řešení pro sledování vašeho nákladu pomocí moderní technologie GPS. S naším systémem budete mít stále přehled o poloze vaší zásilky, což vám umožní efektivněji plánovat a monitorovat přepravu. Vaše zásilky jsou v bezpečí, díky našemu online dispečinku.

 „Expresní Doručení v Celé EU“

Naše služby expresního doručení pokrývají celou Evropskou unii. S rychlým a spolehlivým přepravním servisem můžeme doručit vaše zásilky kamkoliv v EU. Nezáleží na tom, zda je to malý balíček nebo velká zásilka – naši zkušení řidiči zajistí doručení včas a bezpečně.

 „Individuální Přístup a Pojištění“

Rozumíme, že každý klient a každá zásilka jsou jedinečné. Proto nabízíme individuální přístup k vašim potřebám. Máme také možnost pojištění vaší zásilky, abyste měli klidnou mysl v případě nepředvídaných událostí.